کیفیت عالی

مشاوره رایگان

کارشناسان فروش ما سعی بر ارائه بهترین مشاوره بصورت رایگان و از طریق تلفن یا ایمیل را به شما دارند.

ادامه

پشتیبانی فنی

کارشناسان بخش فنی ما همه روزه تلاش می کنند تا درباره ابزار های خریداری شده شما آموزش های مورد نیاز و مرتبط با آن ها و همچنین نحوه استفاده از جنس مورد نظر به شما عزیزان ارائه دهند. لازم به ذکر می باشد که در صورت نیاز، حضور کارشناس فنی…

ادامه

کیفیت عالی

شرکت ابزار تجارت پاسارگاد با تامین کنندگان مشهور خود از کشور های مختلف، قدرتمند و در حال توسعه جهان توانسته است در طول خدمت درخشان خود ، به مشتریان عزیز ابزار هایی با بهترین کیفیت ارائه دهد.

ادامه

قیمت مناسب

شرکت ما علاوه بر ارائه کیفیت ذکر شده سعی بر ارائه پیش فاکتور هایی با قیمت های مناسب دارد.

ادامه
چه میزان درباره محصولات و نمایندگی های انحصاری ما در ایران اطلاعات دارید ؟ درباره ابزار آلات براده برداری و مخصوصی که ما به طور انحصاری نمایندگی آنها را داریم بیشتر بدانید.
کلیک نمایید

همکاران ما

دپارتمان فروش

برای ارسال درخواست و ارتباط با دپارتمان فروش ما می توانید به آدرس ایمیل زیر ایمیل ارسال نمایید و یا از طریق اطلاعات موجود در سایت درخواست خود را ارسال نمایید.

دپارتمان فروش - info@pasargadtools.com
دپارتمان مالی

برای ارتباط با دپارتمان مالی می توانید به آدرس ایمیل زیر ایمیل ارسال نمایید و یا از طریق اطلاعات موجود در سایت با ما در ارتباط باشید.

دپارتمان مالی - financial@pasargadtools.com

درباره ما

شرکت ابزار تجارت پاسارگاد با 20 سال سابقه فعالیت در زمینه ابزارهــای بــراده بــرداری ، وسايل اندازه گيري، تجهیزات قالب ، مـورد استفـاده در صنــایع مختلف و ارائـه روشهـای بهینه ســازی ابزار آلات بـا برخـورداری از کــادر متخـصص و مجـرب و تـامیـن خدمـات پس از فـروش و ارائه مشاوره رایـگـان در زمینــه فرایند تولید قطعـات و همچنین ارائه محصولات اورجینال توانسته اعتماد صاحبان محترم صنایع را جلب نموده و در راستای اهداف کلیه صنایع، مشارکت فعال نماید .

کلیک نمایید

  شرکت ابزار تجارت پاسارگاد جهت تکمیل کادر فنی و فروش خود در نظر دارد تعدادی نیرو با تخصص های ذیل به صورت تمام وقت و نیمه وقت حضوری  جذب نماید.   بخش مهندسی فروش و فنی : • ماشین ابزار • مکانیک گرایش ساخت و تولید • نقشه کشی…

شرکت ابزار تجارت پاسارگاد در نظر دارد تعدادی از کالا های موجودی خود را به صورت کالا های ویژه با تخفیفات قابل توجهی به صاحبان کارخانجات محترم ارائه دهد ، از این خدمات می توان به موارد زیر اشاره کرد: ۱) اره های دیسکی ۲) اره های نواری ۳) گیج…